tel: +48 501 253 387 mail: info@podkasztanami.com

„Wspaniałe, romantyczne miejsce, wymarzone wesele. Dziękujmy za niesamowitą atmosferę i profesjonalną obsługą. Polecamy dalej J

Kamila i Piotr - Wrzesień 2014

 

„Miejsce o niepowtarzalnym klimacie, uroczej atmosferze, cudownej obsłudze, doskonałym jedzeniem z wiejską duszą. Miejsce i klimat godny pochwał. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę tej szczególnej naszej imprezy."

Z podziękowaniami Jola i Igor - Wrzesień 2014

 

„Pięknie dziękujemy za zorganizowanie wspaniałej imprezy- miła obsługa i wspaniała atmosfera spowodowała, że chcielibyśmy tu jeszcze wrócić. Jedzonko pyszne!!!"

Danusia i Zbyszek Sierpień 2014

 

„Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę i miłą atmosferę oraz zaradność   w nieprzewidzianych sytuacjach".

Justyna i Paweł - Sierpień 2014

 

„Serdecznie dziękujemy za przepięknie zorganizowaną imprezę. Bawiliśmy się cudownie J "

Państwo S. - Sierpień 2014

 

„Serdecznie dziękujemy z przemiłą obsługę, bardzo dobre jedzenie oraz fantastyczną atmosferę, która panowała podczas całego dnia."

Dziękujemy Agata i Kacper - Sierpień 2014

 

„Dziękujemy za obsługę i miłą atmosferę, która pozwoliła nam upamiętnić ten dzień, który dla nas był najważniejszy."

Dziękujemy Aneta i Rafał - Sierpień 2014

 

„Dziękujemy za wspaniałą organizację naszego wesela, współpracę z Panią Olą oraz Dorotą. Najlepszą nagrodą dla Was są zadowoleni goście."

Marzena i Krzysiek - Sierpień 2014

 

„DZIĘKUJEMY TO ZA MAŁO!!! JESTEŚMY ZACHWYCENI!!! Gdyby tylko można to wesele w takim miejscu chcielibyśmy mieć co rok J Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Dorocie i Pani Oli za stworzenie tak pięknego miejsca. Życzymy wszystkiego dobrego!!!"

Maja i Kamil Sierpień 2014

 

„Dziękujemy właścicielom za gościnę i serce włożone w stworzenie tak uroczego miejsca."
Teściowie i Rodzice Danuta i Andrzej - Sierpień 2014

 

„We are very thankfull for such a great garden & restaurant! Would definitely recommend it to our friends. Had a great wedding wedding party here."Marcin&Ira - Lipiec 2014

 

„Dziękujemy za rewelacyjną zabawę! Miejsce jest przepiękne, połowa naszych znajomych już tu planuje robić weseleJ "

Kasia i Marcin - Czerwiec 2014

 

„Serdecznie dziękujemy za wspaniałe wesele!!! Wasza ciężka praca i kreatywność zaowocowała cudownym miejscem, klimatem, wystrojem, urokiem! Wszyscy goście są zachwyceni ogrodem i „amerykańskim stylem” a co cieszy naszych gości-cieszy i nas. Lepiej nie mogliśmy wybrać!!! Jesteście najlepsi!"

Justyna i Tobiasz - Czerwiec 2014

 

„Super miejsce, super obsługa, pyszne jedzonko, mili właściciele, polecę każdemu."

Dziękujemy, z poważaniem rodzice młodej pary - Czerwiec 2014

 

„Urocze miejsce, wspaniali właściciele, bardzo miła obsługa. Wszystko to przyczyniło się do wspaniałej atmosfery i zabawy naszych gości. Będziemy mile wspominać chwile w Zajeździe pod Kasztanami. Serdecznie dziękujemy!"

Rodzice Pary Młodej i Goście - Czerwiec  2014

 

„Dziękujemy za cudowne wesele, niezapomniane chwile i niepowtarzalny klimat!!!"

Agata i Marcin - Czerwiec 2014

 

„Bardzo ładne wesele, dobre jedzenie, miłe otoczenie, super obsługa, fajny grill. Miło nam tu było."

Mama i tata Pana młodego - Maj 2014

 

„Nasz Świadek powiedział, że jest 2 km od domu a czuje się jak w TOSKANIIJ A my- Para Młoda- Ola&Piotr podpisujemy się pod tym rękami obiema i jeszcze nogami! Bardzo dobre jedzenie, będziemy polecać. Dzięki  Pani Olu! Podziękowania dla reszty obsługi. "

Ola i Piotr - Maj 2014

 

„Dziękujemy bardzo serdecznie za organizację naszego przyjęcia weselnego, cierpliwości do nas i naszych pomysłów. Za to, że w Zajeździe pod Kasztanami spełniły się nasze marzenia, a wspomnienia z cudownego klimatu przebywania w tym bajecznym miejscu pozostaną w pamięci i sercu nas i naszych gości na zawsze!"

Agata i Paweł ostatni dzień lata 2013

 

„Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie magicznego wesela naszych marzeń! Dziękujemy za niepowtarzalną scenerię, przemiłą obsługę i pyszne jedzenie. Za to, że ten najważniejszy dzień w naszym życiu uczyniliście tak cudownym i pięknym."

Dziękujemy z całego Serca Asia i Paweł - Sierpień 2013

 

„Mieliśmy wesele z przebojami (ale nie związanymi z tym miejscem). Pomimo paru nieszczęść, które nam się przytrafiły wesele w tym miejscu było bajkowe, jedzenie pyszne oraz wspaniała i przemiła obsługa! Dzięki temu miejscu bawiliśmy się my jak i nasi goście wspanialeJ I uśmiechy nam z twarzy nie schodziły  J "

Państwo B. - Sierpień 2013

 

„Po zmroku Zajazd Pod Kasztanami zamienia się w krainę marzeń rozświetloną światłem świec i lampionów, przepełnioną dźwiękami rozmów i brzmieniem muzyki… Dziękuję bardzo za pomoc w zrealizowaniu marzenia zorganizowania ślubu w ogrodzie i wspaniałej zabawy z rodziną i przyjaciółmi prawie do rana. Dziękuję!"

Panna Młoda- Danuta - Sierpień 2013

 

„Marzenia się czasem spełniają. Moje się spełniło w magicznym ogrodzie „Zajazdu…” Ciągle pozostaję pod urokiem tego wyjątkowego miejsca. Dziękuję właścicielom, organizatorom i obsłudze którzy przyczynili się do realizacji naszego marzenia. Było pięknie!"

Pan Młody Michał - Sierpień 2013

 

„Dziękujemy bardzo za piękną organizację przyjęcia weselnego i świetną obsługę! Przepiękne, piękne uroku miejsce, w którym wszyscy goście mogli poczuć się swobodnie. Ogród pełen zieleni i kwiatów to najbardziej odpowiednie tło dla weselnej zabawy! Wspaniale, że Państwo tak dbają o nastrój tego miejsca, radujący oczy."

Elżbieta Mama Pana Młodego - Sierpień 2013

 

„W dniu 3.08. 2013 nasze dzieci Danuta i Michał zawarły związek małżeński w tym wyjątkowym miejscu. Dziękujemy całemu personelowi za organizację imprezy weselnej, kreatywność w pomocy przy pokonywaniu wszelakich problemów, które nurtowały rodziców młodej pary. Nasi goście zauroczeni byli pięknem miejsca i jego wystrojem, uczynnością personelu i kuchnią Zajazd pod Kasztanami."

Jeszcze raz dziękujemy w imieniu rodziców Panny Młodej, jej ojciec Jerzy - Sierpień 2013

 

„Kiedy zaczęliśmy organizować nasze wesele, natychmiast zamarzył nam się piękny ogród z mnóstwem lampionów, kwitnąca zieleń, piękne kwiaty. Zajazd Pod Kasztanami był ziszczeniem naszych marzeń. Serdeczność z jaką się spotkaliśmy, pomoc i nieszablonowe podejście było dla nas radością od samego początku. Wesele udało się wyśmienicie, przemiła obsługa i pyszne jedzenie było tego dopełnieniem."

Ogromnie wdzięczni Ola i Norbert - Czerwiec 2013

 

„Dziękujemy „Zajazdowi Pod Kasztanami” za przygotowanie wspaniałej imprezy weselnej. Profesjonalnie, miło, od wystroju począwszy po pyszne urozmaicone jedzenie. Dziękujemy, że nasi goście mogli w takich okolicznościach świętować ten najważniejszy dla nas dzień do białego rana!"

Pozdrawiamy Młoda Para Iga i Dominik - Czerwiec 2013

 

„Dziękujemy za wspaniałą imprezę weselną. Obsługa i jedzenie jest na fantastycznym poziomie. Dziękujemy również za pomoc w organizacji, gotowość do pomocy w okresie przygotowania, za Państwa uśmiech od samego początku do końca. Jesteście godni polecenia."

Dziękujemy z całego serca i pozdrawiamy Dorota i Artur - Czerwiec 2013

logo bottom

Zajazd Pod Kasztanami

Wrocław, ul. Opatowicka 11a, tel: 501-253-387, info@podkasztanami.com